Aktorka

Ukończyłam Studio Aktorskie przy Teatrze Żydowskim im. E. R. Kamińskiej w Warszawie (Egzamin eksternistyczny w Związku Artystów Scen Polskich) i uzyskałam tytuł aktora dramatu. Od stycznia 2004 roku do czerwca 2009 pracowałam w Teatrze Żydowskim im. E. R. Kamińskiej w Warszawie.

Zagrałam role w przedstawieniach:

  • „Tradycja”, reż. Szymon  Szurmiej – Żydówka, gość weselny
  • „Zaczarowany Krawiec”, reż. Artur Hofman – chłopiec
  • „Sen o Goldfadenie”, reż. Lena Szurmiej – handlarka, Zlate
  • „Kadysz”, reż. Gołda Tencer – powstaniec
  • „Między dniem a nocą (Dybuk)”, reż. Szymon Szurmiej – gość weselny
  • „Stary Zazdrośnik”, reż. Artur Hofman – Lorenca

W marcu 2011 zagrałam rolę matki Sary w filmie „Szukając gwiazd” w reżyserii Filipa Lufta.

Moje recitale piosenki aktorskiej odbywały się m.in. w Izbie Historii Skierniewic, Miejskiej Bibliotece Publicznej, Muzeum w Nieborowie, na inauguracji Regionalnej Otwartej Sceny Artystycznej w Łódzkim Domu Kultury, podczas XIX Targów Turystycznych „Na Styku Kultur” w Łodzi, na imprezie Skierniewicer, której pomysłodawcą  i organizatorem jest znany  aktor oraz reżyser Lech Mackiewicz, podczas imprezy eFeF Urodziny Mistrza Inspiracje.

Współpracuje z pianistą i kompozytorem Włodzimierzem Stefanowiczem. Akompaniował on takim sławom polskiej piosenki jak Jerzy Połomski, czy Halina Kunicka.

Kochamy Kabaret Starszych Panów i klimaty retro, ale posiadamy również własny repertuar z tekstami Michała Łukasiewicza i muzyką Włodzimierza. Potrafimy przenieść widzów w świat teatru i kabaretu śpiewane przez mnie piosenki o miłości będą miłym akcentem podczas wesela czy przyjęcia firmowego.